O firmie

Strona główna / O firmie

 

Firma "MEBLE-KRAJAN" powstała w maju 1990 roku. Założycielem firmy oraz Dyrektorem Generalnym jest Zbigniew Ciesielski. Ponad 23-letnia historia firmy dała jej trwałą i pewną pozycję w branży meblowej na rynku krajowym jak i zagranicznym. Nowoczesne wzornictwo, rzetelne wykonanie, szybkie tempo realizacji zamówień to atrybuty, które zapewniają nam stabilną pozycję na rynku meblowym i świadczą o dynamicznym rozwoju naszej firmy.

Wzrost mocy produkcyjnych zawdzięczamy ciągłemu rozwojowi technologii. Proces produkcyjny jest w znacznym stopniu zautomatyzowany. Większość obrabiarek posiada sterowanie numeryczne, umożliwia to osiągnięcie wysokiej jakości produkowanych mebli. Własne zaplecze produkcyjne pozwala na konkurencyjne ceny wyrobów, każdy klient znajdzie produkt zaspokajający jego wymagania i możliwości finansowe.

Okres ostatnich lat działalności firmy to intensywne, wieńczone sukcesami pozyskiwanie partnerów handlowych w kraju i za granicą. Mamy nadzieję, że i Państwo wkrótce znajdą się w tym gronie.

Naszym celem jest tworzenie funkcjonalnych i wygodnych mebli - pokojowych, kuchennych, sypialnych, biurowych i systemowych. Część naszego asortymentu prezentujemy Państwu na łamach naszej strony.

Nasze meble zasługuje na uwagę ze względu na wysoką jakość, ich walory estetyczne i atrakcyjną cenę. Serdecznie zapraszamy do szerokiej współpracy życząc Państwu satysfakcji z użytkowania naszych wyrobów.

SYSTEM HAWANA

 

 

Kontakt

Z.P.U.H. EKSPORT-IMPORT
MEBLE KRAJAN
Ciesielski Zbigniew
Krajanka 28
98-410 Czastary, woj. łódzkie
infolinia: +48 627 843 186
tel/fax +48 627 843 126
tel. 788 990 123
Copyrights © 2019 sklep.krajan.pl
Realizacja: Intellect.pl